fbpx

„Złota Polska Jesień łączy Pokolenia”

„Złota Polska Jesień łączy Pokolenia”

Stowarzyszenie Przestrzeń Rozwoju Osobistego MENTOR realizuje zadanie publiczne polegające na organizacji warsztatów rękodzieła artystycznego. Realizacja zadania przyczyni się do ukazania wagi roli rodziny w naszym życiu poprzez wspólne zajęcia wnuków z dziadkami. Projekt poprzez swoje działania pozwoli na odbudowanie i wzmocnienie poczucia bliskości i zrozumienia wśród rodzin, będących uczestnikami projektu.

Do udziału w warsztatach zapraszamy 20 osób w wieku 55 lat i więcej, kobiety i mężczyzn, zamieszkujących teren sołectw znajdujących się w obrębie Gminy Wiejskiej Żary tj. Biedrzychowice Dolne, Bieniów, Bogumiłów-Janików, Drozdów-Rusocice, Drożków, Grabik, Kadłubia, Lubanice, Lubomyśl, Łaz, Łukawy, Marszów, Miłowice, Mirostowice Dolne, Mirostowice Górne, Olbrachtów, Olszyniec, Rościce, Sieniawa Żarska, Siodło, Stawnik, Surowa, Włostów-Dąbrowiec, Złotnik.

Spotkania odbędą się w Bibliotece w Bieniowie i Lubanicach. Dla uczestników warsztatów przewidziany jest również drobny poczęstunek.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy dzieci i osoby dorosłe.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 531 477 970 oraz 604 883 068, mailowo: info@akapit.edu.pl i w biurze przy ul. Kalinowskiego 3/1 w Żarach.Dokumenty: