Półkolonie turnus I

Półkolonie turnus I

🥳🤩🧚‍♀️🖌🖍Półkolonie artystyczne w nowym ośrodku szkoleniowym Stowarzyszenia PRO Mentor trwają w najlepsze!

🟥🟨🟩🟦🟪Sala szkoleniowa na ul. R. Kalinowskiego 3/1 w Żarach jest pełna radości i kolorów. Zajęcia prowadzi Dominika Diaków -właścicielka pracowni artystycznej Bajkowe wzgórza, artysta-plastyk z wieloletnim doświadczeniem i świetnym podejściem do dzieci.

Dzieciaczki Panią Dominikę uwielbiają, co, zresztą, nikogo nie dziwi. Bo to trochę czarodziejka:😉bierze zwykłe farbki albo kredki, a potem dzieją się cuda!

Turnusy półkolonijne trwają 5 dni od poniedziałku do piątku do połowy sierpnia.

Wiek uczestników 6-15 lat, więc każda grupa wiekowa może podzielić się pomysłami😉

Nie każdy po takich połkoloniach zacznie marzyć o karierze artysty, ale tego typu zajęcia, zdaniem psychologów i pedagogów, bardzo pozytywnie wpływają na rozwój dziecka.

‼️ Zajęcia plastyczne rozwijają zdolności manualne i wyobraźnie, uczą cierpliwości, a na na naszych warsztatach dzieci poznają, jak wygląda współpraca w grupie.

‼️Już dawno zostało udowodnione, że zajęcia z rysunku i malarstwa pomagają najmłodszym lepiej poznawać otoczenie, uczą koncentracji, uspokajają.

🤡Ale przede wszystkim jest to świetna zabawa i pozytywne spędzanie czasu! Cieszymy się, że możemy pomóc dzieciom tak wspaniałe spędzać wakacje!

Na relację fotograficzną zapraszamy na naszego Instagrama