fbpx

Warsztaty pn. „Tworzymy ozdoby świąteczne”

Warsztaty pn. „Tworzymy ozdoby świąteczne”

Święta coraz bliżej, a więc coraz więcej dekoracji świątecznych pojawia się w naszych domach, miastach czy też witrynach sklepowych !

Jak dobrze wiemy przygotowanie takich ozdób sprawia bardzo dużą przyjemność oraz satysfakcję, że nasze domy czy mieszkania są dekorowane własnoręcznie przygotowanymi ozdobami.

Satysfakcja to jedno, ale przede wszystkim warsztaty mają na celu odciągnąć Wasze dzieci od komputera i pozwolić na miłe spędzenie zimowego popołudnia, przygotowując wspólnie piękne ozdoby, które przyozdobią wasze mieszkania. Dzięki warsztatom dzieci będą mogły wykazać się swoimi umiejętnościami manualnymi oraz wytężyć swoją wyobraźnię !

Zajęcia odbędą się w maksymalnie 10 os. grupach, 20 grudnia 2022 r., od godz. 16:00 do godz. 17:30.

Wpisowe na warsztaty: 35 zł/os. – płatność do 3 dni po zapisaniu dziecka na warsztaty, na konto :

mBank: 76 1140 2004 0000 3502 7737 8010, TYTUŁEM: tworzymy dekoracje świąteczne  –
IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA

Zapisać dziecko na zajęcie możecie Państwo poprzez:

 1.  formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie
 2. poprzez wysłanie wiadomości e-mail o treści :
  „Proszę o zapisanie mojego dziecka na warsztaty pn. „Bożonarodzeniowe Wieńce”
  Imię i nazwisko dziecka: ………………………………………………………………………………………………..
  Wiek dziecka  ………………… 
  Imię i nazwisko rodzica/opiekuna: ………………………………………………………………………………….. 
  Adres zamieszkania :…………………………………………………………………………………………………………… 
  Nr kontaktowy do rodzica ……………………………………………………………………………………………..”

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych /danych osobowych mojego dziecka oraz publikację wizerunku z warsztatów pn. „Tworzymy ozdoby świąteczne”.
  Administratorem podanych danych osobowych jest Stowarzyszenie Przestrzeń Rozwoju Osobistego MENTOR, ul. Sarnia 17, 68-200 Żary, tel. +48 604 883 068, e-mail: info@pro-mentor.pl. W związku
  z zainteresowaniem usługami świadczonymi przez lub za pośrednictwem Administratora, Administrator decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. L nr 119 z 4 maja 2016 r.; dalej: „RODO”).”