Dofinansowanie z NIW-CRSO

Dofinansowanie z NIW-CRSO

Miło nam Państwa poinformować, że Stowarzyszenie Przestrzeń Rozwoju Osobistego MENTOR otrzymało dofinansowanie w kwocie 19.944,00 zł z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NIW-CRSO) w Warszawie na realizację zadania pod tytułem: „Wdrożenie przez Stowarzyszenie PRO Mentor działań edukacyjnych w formie zdalnej”.

Zadanie to jest realizowane w ramach „Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19”.

Dzięki otrzymanej dotacji nasze Stowarzyszenie zakupiło sprzęt, podręczniki, materiały do nauki języka angielskiego i niemieckiego w wersji online oraz dostęp do profesjonalnej platformy zdalnego nauczania, które będą wykorzystywane podczas realizowanych przez nas zajęć językowych w formule zdalnej. Podczas prowadzonych przez nas kursów możecie Państwo od teraz korzystać z licznych, nowoczesnych narzędzi technologicznych dzięki którym, bez wychodzenia z domu nauka języka angielskiego lub niemieckiego to będzie czysta przyjemność!

 

Dodaj komentarz